ELVEDES TRAPD CUPS ELV TWISTFIT SH BB30/PF30
Elvedes
Twistfit Shimano
| EBB2018073
Beperkt op voorraad
Op voorraad in de webshop
Helaas, een groter aantal van dit product is niet beschikbaar
Beschrijving
ELVEDES bracketset "Twist Fit". Kan worden gebruikt in plaats van een Pressfit bracketset, Twist fit is een verdere ontwikkeling die een nauwkeurigere uitlijning mogelijk maakt en zo lawaai en wrijving voorkomt. Lagercup Ø: 46 mm, as Ø: 30 mm, vergelijkbare standaard: Pressfit-30 i.› Ø 42-46 mm, 68-73 mm bracket-breedte, 24 mm BB30/PF30 ShimanoClick & Collect of Bezorgen